امیر صباحی‌فرد: آمادگی دفاعی و تسلیحاتی ایران هشداری به دشمنان است

فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش گفت: آمادگی دفاعی و تسلیحاتی ما هشداری به دشمنان است که در صورت نزدیک شدن به مرزهای اسلامی کشور عزیزمان با پاسخ دندان شکن نیروهای مسلح آماده و قوی مواجه خواهند شد.

امیر صباحی‌فرد: آمادگی دفاعی و تسلیحاتی ایران هشداری به دشمنان است

به گزارش گروه سیاسی موسسه مطالعات اندیشه سازان نور، امیر علیرضا صباحی‌فرد با حضور در گروه پدافندهوایی حضرت معصومه (س) قم، ضمن بازدید از مراکز عملیاتی و سرپنجه ها، با کارکنان این گروه پدافندی دیدار کرد.

فرمانده نیروی پدافندهوایی در جمع کارکنان این یگان پدافندی،  به نقش قدرت نظامی در تامین امنیت پایدار کشور اشاره کرد و گفت: قدرت نظامی از پایه های اصلی قدرت ملی یک کشور است و به میزان نقشی که در بازدارندگی از تهدید و مقابله با آن دارد، در تأمین امنیت پایدار، مهم به شمار می آید.

وی آمادگی دفاعی و قدرت تسلیحاتی نیروهای مسلح را بازدارنده دانست و تصریح کرد: آمادگی دفاعی و تسلیحاتی ما هشداری به دشمنان است که در صورت نزدیک شدن به مرزهای اسلامی کشور عزیزمان با پاسخ دندان شکن نیروهای مسلح آماده و قوی مواجه خواهند شد.

امیر صباحی‌فرد در ادامه، ارتقای کیفیت نیروی انسانی را بسیار مهم دانست و گفت: در مقوله قدرت و اقتدار نظامی یک کشور، نیروی انسانی از جایگاه بسیار مهمی برخوردار است.

پایان پیام/