این بازیگر نقش‌های منفی به دنیای مارول آمد / نقشی مرموز در فیلم جدید «کاپیتان امریکا»

طرفداران دنیای مارول همیشه مشتاق‌اند بدانند چه بازیگران جدیدی به این دنیا اضافه خواهند شد یا از آن خواهند رفت. حالا هالیوود ریپورتر گزارش داده که جیانکارلو اسپوزیتو در فیلم جدید «کاپیتان امریکا: دنیای قشنگ نو» نقش شخصیت منفی فیلم را بر عهده خواهد داشت.

این بازیگر نقش‌های منفی به دنیای مارول آمد / نقشی مرموز در فیلم جدید «کاپیتان امریکا»

به گزارش خبرآنلاین، جیانکارلو اسپوزیتو آنقدر اسم خاصی هستید که وقتی یکبار به گوش‌تان خورد، برود جایی در گوشه ذهن‌تان لانه کند و اگر هم فراموشش کنید، به محض اینکه آن را از زبان کسی بشنوید یا جایی بخوانید، با اطمینان بگویید این اسم قبلا به گوشم خورده. شاید همین حالا که دارید این سطرها را می‌خوانید چهره صاحب این نام در ذهن‌تان نقش می‌بندد و یاد خونسردی هولناک و هوشمندی مَکرناک‌اش در نقش گاس فرینگ در سریال «بریکینگ بد» می‌افتید؛ گنگستری که هوشمندی و اهل فکر بودنش با عینک گردش مؤکد می‌شد و از واکنش‌های خوددارانه و صورت بی‌احساسش که هیچ حس خاصی، ‌جز ادب و احترام یک تاجر خوش‌نام، از آن برداشت نمی‌شد، خونسردی‌اش نمایان بود.

طرفداران دنیای مارول همیشه مشتاق‌اند بدانند چه بازیگران جدیدی به این دنیا اضافه خواهند شد یا از آن خواهند رفت. حالا هالیوود ریپورتر گزارش داده که جیانکارلو اسپوزیتو در فیلم جدید «کاپیتان امریکا: دنیای قشنگ نو» نقش شخصیت منفی فیلم را بر عهده خواهد داشت. فیلم سال آینده دنیای مارول در حال حاضر برای کمک به معرفی شخصیتی که اسپوزیتو بازی می‌کند در حال فیلمبرداری مجدد است. به گفته منابع هالیوود ریپورتر هنوز معلوم نیست اسپوزیتو دقیقا چه نقشی خواهد داشت، اما ایفاگر نقشی منفی خواهد بود.