حمایت از صنعت کاشان و اصلاح واگذاری‌های نامتعارف ضرورت دارد

فرماندار ویژه کاشان گفت: نگاه ویژه مسؤولان فرادستی به شهرک‌های صنعتی کاشان و اصلاح برخی از واگذاری‌های نامتعارف می‌تواند موجب تقویت ظرفیت‌های صنعتی استان اصفهان شود.

حمایت از صنعت کاشان و اصلاح واگذاری‌های نامتعارف ضرورت دارد

به گزارش موسسه مطالعات اندیشه سازان نور از کاشان، محمدشریف زارعی، فرماندار ویژه کاشان در حاشیه نشست بررسی مشکلات شهرک‌های صنعتی کاشان، اظهار داشت: نگاه ویژه مسؤولان فرادستی به شهرک‌های صنعتی کاشان که از قدیم افتخاری برای کشور بوده، می‌تواند موجب تقویت ظرفیت‌های صنعتی استان اصفهان شود.

 وی اضافه کرد: در شرایطی که در دولت انقلابی، مدیران متخصص و کارآمد فراوان است می‌طلبد از این روحیه انقلابی و جهادی در راستای حل مشکلات سالیان گذشته استفاده شود و مورد انتظار است بخشی از درآمد شرکت‌ها در کاشان هزینه شود.

فرماندار ویژه کاشان با اشاره به عدم دسترسی صاحبان صنایع مستقر در شهرک صنعتی امیر کبیر2 به زیرساخت‌های مخابراتی که موجب بروز مشکلاتی شده، تاکید کرد: برخی از واگذاری‌های نامتعارف نیازمند اصلاح است و تلاش برای رفع مشکلاتی نظیر ایجاد دسترسی به آزادراه، افزایش روشنایی، اختصاص زمین اورژانس، نصب آنتن‌های مخابراتی و فیبرنوری و … ضروری است.

زارعی با بیان اینکه میزان سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی کاشان در استان و حتی کشور کم نظیر است و باید از این فرصت به شکل بهینه و دقیق برای ارتقاء و توسعه شهرستان استفاده شود، خاطر نشان کرد: 25 کیلومتر عملیات فیبرگذاری در شهرک صنعتی امیرکبیر2 انجام و تاکنون 300 اشتراک تلفن واگذار شده و تا پایان سال مشکلات زیر ساخت‌های مخابراتی مرتفع خواهدشد.

گفتنی است نشست بررسی مشکلات شهرک‌های صنعتی شهرستان کاشان با حضور فرماندار ویژه شهرستان، مدیرعامل شرکت شهرک‌های استان اصفهان، معاونان فرمانداری، رؤسای برخی دستگاه‌های اجرایی و شهرک‌های صنعتی کاشان در صبح روز سه شنبه 4 بهمن ماه برگزار شد.

پایان پیام/3649/ش