خبر تلخ آنچلوتی برای هواداران رئال مادرید

کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، اعلام کرد که غیبت اورلین شوامنی در دیدار فینال لیگ قهرمانان قطعی است.

خبر تلخ آنچلوتی برای هواداران رئال مادرید

به گزارش موسسه مطالعات اندیشه سازان نور؛ شوامنی یکی از بازیکنان درخشان و خوب رئال مادرید در این فصل بود که توانست در غیاب و مصدومیت بازیکنان اصلی این تیم به آنها کمک بسیاری کند و به مهره‌ای قابل اطمینان تبدیل شود.

به گزارش ورزش سه، این بازیکن پس از بازی مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا برابر بایرن مونیخ که با پیروزی و صعود رئال به بازی فینال این مسابقات همراه شد از ناحیه پای چپ دچار مصدومیت شد و خیلی زود روند درمانش را آغاز کرد اما نگرانی‌هایی درباره شرایط او وجود داشت.

بسیاری از رسانه‌های اسپانیایی پیش از این خبر داده بودند که احتمالا این ستاره فرانسوی نمی‌تواند تیمش را در بازی فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا که قرار است در تاریخ دوازدهم خرداد ماه در ورزشگاه ومبلی لندن برابر دورتموند برگزار شود همراهی کند اما او امیدوار بود که بتواند با تمرکز و تلاش به این بازی برسد.

اما آنچلوتی در نشست خبری امروز پیش از آخرین بازی رقابت‌های لالیگای این فصل برابر رئال بتیس رسما اعلام کرد که شوامنی نمی‌تواند در بازی فینال حضور پیدا کند و حالا خودش را برای این آماده می‌کند که بتواند با آمادگی کامل در رقابت‌های جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ در ترکیب تیم ملی فرانسه به میدان برود.

258 258