دیدار با ۱۸۳ خانواده معزز شهدای آبیکی در «رزمایش رهروان شهدا»

فرمانده سپاه ناحیه امام صادق علیه السلام شهرستان آبیک از اجرای رزمایش رهروان شهدا و دیدار با ۱۸۳ خانواده معزز شهدا خبر داد.

دیدار با ۱۸۳ خانواده معزز شهدای آبیکی در «رزمایش رهروان شهدا»

سرهنگ مهدی علی زمانی در گفت و گو با خبرنگار فارس در آبیک با اشاره به اجرای رزمایش رهروان شهدا اظهار کرد: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، در این رزمایش از سوی سپاه ناحیه امام صادق علیه السلام شهرستان آبیک با 63 خانواده معظم شهید سپاه و بسیج دیدار و سرکشی از این خانواده های گرانقدر انجام شد.

وی افزود: همچنین با هماهنگی های صورت گرفته، از سوی ادارات شهرستان آبیک و با حضور امام جمعه شهرستان آبیک، فرماندار شهرستان آبیک و دیگر مسوولان، دیدارهایی با حدود 120 خانواده عزیز شهدا انجام شد. فرمانده سپاه ناحیه امام صادق علیه السلام شهرستان آبیک رزمایش رهروان شهدا را تجلیل و تکریم از خانواده های معزز شهدا، بزرگداشت مقام شامخ شهدا و تجدید میثاق با آرمان های این عرشیان آسمانی ذکر کرد و گفت: رسیدن به محضر خانواده های شهدا و تکریم آنها، وظیفه مسوولان است تا بتوانند رزق و روزی معنوی از این بزرگواران کسب کنند.  علی زمانی اذعان کرد: در جریان این دیدارها، خانواده های معظم شهدا مطالبه و درخواست شخصی نداشتند بلکه دغدغه و تاکید آنها عمل به وصیت نامه های شهدا، حمایت و پشتیبانی از ولایت فقیه، حفاظت از انقلاب و حفظ حجاب و نظام اسلامی است چرا که امانت هایی هستند که شهدا به مردم و مسوولان سپرده اند و باید گام های ارزنده ای برای صیانت از دستاوردهای ارزشمند انقلاب برداریم.

برگزاری اردوی جهادی در شهرک بعثت علی زمانی در ادامه با اشاره برگزاری اردوی جهادی در منطقه بعثت شهر آبیک به عنوان یکی از مناطق «محله کرامت» عنوان کرد: یکی از شاخصه های سپاه، مردمی بودن و مردم داری و تکریم مردم در مناطق مستعد خدمت است که با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبیک و یک شرکت کشت و صنعت وابسته به بنیاد مستضعفان، اردوی جهادی در شهرک بعثت اجرا شد. وی افزود: در این اردوی جهادی پزشک، ماما، کارشناسان تغذیه و واحد بیماری های شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبیک و کادر سپاه ناحیه امام صادق علیه السلام شهرستان آبیک حضور داشتند و به شهروندان این شهرک خدمات لازم را ارائه و ویزیت رایگان انجام و دارو به صورت رایگان در اختیار مردم قرار گرفت.

این مسوول نظامی در پایان تاکید کرد: سپاه ناحیه امام صادق علیه السلام شهرستان آبیک خدمت رسانی به مردم در عرصه های مختلف و محرومیت زدایی از مناطق مختلف و مستعذ خدمت را افتخار می داند و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نخواهد ورزید. پایان پیام/