مطالعات طرح جابجایی میدان میوه و تره بار مرکزی قزوین به اتمام رسیده است

رئیس کمسیون عمران، ترافیک و امور زیربنایی شورای اسلامی شهر قزوین گفت: مطالعات انتقال میدان میوه و تره بار مرکزی قزوین به خارج از شهر توسط مشاورین و مدیران به اتمام رسیده است و عملیات اجرایی آن نیز به زودی آغاز خواهد شد.

مطالعات طرح جابجایی میدان میوه و تره بار مرکزی قزوین به اتمام رسیده است

به گزارش موسسه مطالعات اندیشه سازان نور از قزوین، مهدی مهدی خانی پیش از ظهر امروز در حاشیه افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری قزوین که به مناسبت هفته شورا برگزار شد، اظهار کرد: شوراهای اسلامی نماد مردم سالاری و خرد جمعی جهت توسعه شهرها و روستاها هستند.  وی در ادامه از انتقال میدان میوه و تره بار مرکزی شهر قزوین به خارج از شهر خبر داد و افزود: مطالعات انتقال میدان میوه و تره بار مرکزی قزوین به خارج از شهر توسط مشاورین و مدیران به اتمام رسیده است و عملیات اجرایی آن نیز به زودی آغاز خواهد شد.

رئیس کمسیون عمران، ترافیک و امور زیربنایی شورای اسلامی شهر قزوین یادآور شد: راه اندازی ۱۲ میدان میوه و تره بار محلی در دستور مدیریت شهری قرار دارد که در هفته های آینده اولین میدان میوه و تره بار محلی در قزوین افتتاح خواهد شد. مهدی خانی اضافه کرد: ساخت میادین میوه و تره بار محلی در نقاط مختلف شهر می تواند به کاهش بار ترافیکی و سیما و منظر شهری کمک شایانی کند. وی در پایان تاکید کرد: با افتتاح ابر پروژه شهری کمربندی آیت الله باریک بین در ماه های آینده شاهد کاهش بار ترافیکی و عبور و مرور روان تر در سطح شهر خواهیم شد. پایان پیام/