پویش «خادم الاقصی» از سوی مسجد جمکران کلید خورد

پویش «خادم الاقصی» با هدف ثبت نام و سازماندهی مشتاقان به خدمت افتخاری در بیت المقدس شریف از سوی مسجد جمکران آغاز به کار کرد.

پویش «خادم الاقصی» از سوی مسجد جمکران کلید خورد

به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت موسسه مطالعات اندیشه سازان نور، پس از بشارت‌های مکرر امام خامنه‌ای به مسلمانان و به ویژه جوانان مبنی بر نابودی اسرائیل و همچنین اقدام شجاعانه و فداکارانه مجاهدان فلسطینی در «طوفان الاقصی» که رهبر انقلاب از آن به عنوان شکست غیرقابل ترمیم تعبیر کردند، رایحه نابودی قطعی رژیم جعلی و موقت صهیونیستی در جهان پیچیده و زندگی در دنیای پساصهیونیست را نزدیک تر و ملموس تر از گذشته کرده است.  یکی از جلوه‌های زیبای زندگی در دنیای پساصهونیست، اقامه آزادانه نماز جماعت مسلمانان در مسجدالاقصی است و مسجد مقدس جمکران به عنوان پایگاه منتظران ظهور حضرت حجت(عج) در حال آماده شدن برای برگزاری این نماز باشکوه در قبله اول مسلمین است.

به این منظور پویش «خادم الاقصی» با هدف ثبت نام و سازماندهی مشتاقان به خدمت افتخاری در بیت المقدس شریف شکل گرفته است.علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وب سایت مسجد مقدس جمکران به آدرس www.jamkaran.ir  و یا پیامک عدد ۱۴ به ۳۰۰۰۳۳۱۳ به این پویش بپیوندند. علاقه‌مندان با هشتگ #خادم_الاقصی می‌توانند در فضای مجازی دیگران را به این حرکت معنوی دعوت کنند. پایان پیام/